#BIKERATHEART

Jeździsz motocyklem? Kochasz motocykle? Kim jesteś? Zdzieraczem asfaltu, miłośnikiem turystyki, dzikim majsterkowiczem czy obieżyświatem w stylu offroad? Twój motocykl jest dla Ciebie wszystkim? Witaj wśród swoich! Witaj w społeczności #BIKERATHEART.

Czym jest #BIKERATHEART?

#BIKERATHEART to emocje. To bezgraniczna radość z przyspieszania i prędkości. To mrowienie z emocji na każdym zakręcie. To uruchamianie silnika i tykanie gorących kolektorów po jego wyłączeniu.

#BIKERATHEART to fascynacja. To niepohamowane zamiłowanie do motocykli. To pragnienie techniki motocyklowej, którym dzielimy się z Tobą w każdym momencie. To także przyjemność korzystania z odzieży motocyklowej, wyposażenia i akcesoriów.

#BIKERATHEART to zaangażowanie. To ogromna pasja, z jaką opowiadasz swoje własne doświadczenia i historie. To Twoja chęć do dyskusji i pragnienie dzielenia się wszystkim z innymi: w trakcie jazdy, podczas spotkań, w Internecie.

Kto ma #BIKERATHEART?

Miliony ludzi jeżdżą na motocyklach. To zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Oczywiście każdy ma swoje osobiste preferencje i powody. Wszystkich łączy za to jedno: #BIKERATHEART. Poniżej przedstawiamy cztery przykłady. Być może jesteś już jednym z nich.

Kochasz przygodę

Lubisz wyjść z codziennego życia na wolność. Tutaj doświadczysz swojej harmonii. Funkcjonalność jest obowiązkiem, a jakość warunkiem koniecznym. Twój motocykl jest celem, a przygoda – środkiem do jego osiągnięcia.


Jesteś kimś wyjątkowym

Wszystko jest dopasowane do Twojego motocykla i Twojego stylu. Chcesz, żeby wszystko było perfekcyjne, dokładnie takie, jak sobie wyobrażasz. Normalność? Nie, dziękuję! Za to zawsze w dobrym stylu.


Kochasz jeździć motocyklem

To Twój sposób na życie. Reszta ma tu niewielkie znaczenie. Nie potrzebujesz 10 kombinezonów ani 5 kasków – najważniejsze, że jeden z nich pasuje. Wszystko inne tylko odwraca uwagę od jazdy.


Przekraczasz granice

Bez żadnych wątpliwości definiujesz siebie poprzez jazdę motocyklem i nie tylko. Żyjesz tym. Z mocą, głośno, ekstremalnie – tak właśnie ma być. Ogarnia Cię żądza przygód, podekscytowanie i dobry nastrój?

Zgadza się, mimo wielu różnic czuje to każdy z nas. A skoro tak jest, to jesteś częścią naszej wielkiej wspólnoty, którą łączy #BIKERATHEART.


Co to oznacza dla Ciebie?

#BIKERATHEART żyje dzięki Tobie. Udostępnij go i przekaż swoim znajomym poprzez Facebook, Instagram czy YouTube. Niech nasza wspólnota się rozrasta. Pokaż, że nosisz #BIKERATHEART i stań się jego częścią.

Instagram Wall
Zeig was Dich bewegt

Pokaż to, czym żyjesz

Motocykl, wyposażenie, zdjęcia i filmy, przyjaciół i pytania. Pokaż to nam – pokaż to wszystkim! Użyj hashtaga #BIKERATHEART, ponieważ jesteś jego częścią.

Werde Teil der Community

Zostań częścią społeczności

Mit deinem Bekenntnis für #BIKERATHEART, in dem du das Hashtag teilst und weitergibst, wirst du zu einem Teil unserer Community. Je größer diese Gemeinschaft wird, umso mehr wird dir zurückgegeben. In Form von Motorradwissen, -technik, -erfahrung, -bildern, -videos und -news.

We are social

Nasze zaangażowanie w #BIKERATHEART

Louis wspiera #BIKERATHEART. Wierzymy w ideę, moc i ducha tego hashtaga. Dlatego też będziesz odkrywać go coraz bardziej. W Internecie i oczywiście w każdym sklepie Louis.


Motorradfahrerinnen erobern die Straßen

Portrety Louis

„Zmieniłam pasję w zawód”.

W tym miejscu pracownicy opowiadają swoją historię, dlaczego znaleźli swoją wymarzoną pracę w firmie Louis i co znaczy dla nich hasło MOTORRAD IM HERZEN, czyli MOTOCYKL W SERCU.


Mocne połączenie: MEHRSi i #BIKERATHEART

Nazwa „MEHRSi” oznacza „Mehr Sicherheit für Biker”, czyli „więcej bezpieczeństwa dla motocyklistów”. Tak nazywa się organizacja non-profit, która propaguje instalowanie osłon dolnych części barier na niebezpiecznych zakrętach. W razie wypadku osłona dolnej części bariery zapobiega wpadnięciu motocyklisty pod barierę energochłonną i spowodowaniu poważnych obrażeń przez sztywne, posiadające ostre krawędzie podpory i inne elementy.

Poprzez zakup czerwonych bransoletek „MOTORRAD IM HERZEN” („motocykl w sercu”), które były dostępne wyłącznie w sklepach Louis, wsparliśmy MEHRSi kwotą 1 euro za każdą zakupioną bransoletkę. Dziękujemy!

Motorrad im Herzen Armband

Louis ma #MOTOCYKLWSERCU

Od ponad 80 lat motocykle i jazda nimi są tym, czym zajmujemy się każdego dnia. Już założyciel firmy Detlev Louis nie tylko doskonale znał się na pojazdach, technologii i akcesoriach związanych z tematyką motocykli, ale również sam był zapalonym motocyklistą. Dokładnie tak, jak wielu naszych pracowników. Połączenie hobby i pracy zawodowej pozwala nam żyć zgodnie z hasłem #BIKERATHEART.