TWÓJ WARSZTAT MOTOCYKLOWY NA DRODZE 

Możesz przykręcać śruby, gdziekolwiek jesteś. Głównie na ulicy. Wszystko zaczyna się tutaj, a poniżej znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby to zrobić. 

Miejsce na śrubokręty

Jeśli chodzi o motocykle, popularne są również śruby motocyklowe. Przykłady? Proszę bardzo: Lusterko wsteczne się poluzowało. Trzeba dokręcić śrubę. Siedzenie jest ustawione zbyt wysoko lub się chwieje. Musisz dokręcić śrubę. I w pewnym momencie inne kierunkowskazy poluzowały się. Dokręć śrubę. Nie da rady bez dokręcania. Więc dobrze wiedzieć jak i gdzie. Na przykład w warsztacie...

Steckschlüssel

Potrzebujesz naprawy? Zestaw kluczy nasadowych pomoże.

Czy to metryczne, czy calowe – nic nie działa bez wszechstronnego zestawu kluczy nasadowych. Do wszystkich pojazdów, dla każdej potrzeby, dla każdej sytuacji zawsze znajdziesz ten właściwy. Od prostych projektów po rozbudowane konfiguracje.

Maulschlüssel

Klucz płaski lub grzechotkowy, a może jedno i drugie? Masz wybór!

Klucze płaskie i grzechotkowe są zawsze dobrym pomysłem do przykręcania w wąskich miejscach motocykla. I godne polecenia! Czy to dwustronna grzechotka otwarta czy grzechotka dwustronna – na ulicy i w każdym innym „warsztacie” takie klucze dają największe szanse na powodzenie w pracy.

Messgeräte

Ważne: właściwa miara rzeczy!

Niedokładne oszacowanie odstępów, rozmiarów lub odległości może spowodować, że Twój „sukces” utknie na ulicy. Precyzyjne suwmiarki, szczelinomierze lub mierniki dysz sprawią, że znacznie prościej uda Ci się poruszyć rzeczy, które w przeciwnym razie stałyby w miejscu.

Schraubendreher und Zangen

Miej zawsze przy sobie śrubokręt i szczypce!

W żadnym warsztacie niewiele da się zrobić bez śrubokręta i szczypiec. W końcu większość prac motocyklowych polega na dokręcaniu, luzowaniu, przytrzymywaniu i cięciu. Poniżej znajdują się nie tylko pojedyncze narzędzia, ale także całe zestawy i przydatne kompilacje takich narzędzi – od małych po rozbudowane.

Schraubendreher und Zangen

Dobrze utrzymany łańcuch chodzi jak w zegarku

Dobrze utrzymany łańcuch jest dobry dla Ciebie i Twojego motocykla. W każdym razie pod względem kosztów. Ponieważ dobra konserwacja zwiększa żywotność łańcucha i zębatek, a tym samym nie obciąża portfela. Ponadto oszczędzasz sobie pracy, ponieważ niewielka konserwacja jest wykonywana szybciej niż wymiana łańcucha i zębatki w krótkich odstępach czasu. Przede wszystkim inwestujesz w bezpieczeństwo. Ponieważ konserwacja przeciwdziała niszczącemu zużyciu. Zapoznaj się z naszą dobrą ofertą smarów, środków i narzędzi.

Co dalej?

Najpóźniej teraz nadszedł czas, aby przykręcić coś w motocyklu. Może tylko chcesz sprawdzić, czy potrafisz przykręcać, albo istnieje jakiś inny ważny powód? Tak czy inaczej, polecamy trzy unikalne narzędzia Louis:

Die Louis Biker-Bibel: Bikedatenbank

Duża baza danych motocykli Louis

Przechowaliśmy dane ponad 3600 pojazdów w tym zbiorze tak bezpiecznie, jak Fort Knox. I jest ich coraz więcej. Więc jeśli szukasz części zamiennej, części eksploatacyjnej, części dodatkowej lub alternatywnego produktu do swojego motocykla, znajdziesz je tutaj. Wypróbuj i daj się zaskoczyć. To sprawia, że przykręcanie jest jeszcze przyjemniejsze!

Schrauberhandbuch

Duży podręcznik śrubokrętów Louis

Ponieważ jesteśmy motocyklistami, tak jak nasi klienci, i ponieważ wiemy, jak kosztowna może być czasami dobra rada, przez wiele lat gromadziliśmy i nadal gromadzimy nasze własne doświadczenia w zakresie śrubokrętów oraz doświadczenia ekspertów. Zostały one zebrane i przekształcone w jasne, zrozumiałe wskazówki dotyczące śrubokrętów. Tak powstał podręcznik śrubokrętów Louis, który można kupić lub przeczytać online za darmo. Kto sprawdzi, nie będzie rozczarowany.

Reparaturanleitungen

Duży wybór książek warsztatowych

Samodzielna praca, konserwacja i dogląd pozwalają zaoszczędzić pieniądze i mogą być świetną zabawą! Do prawie każdego motocykla, skutera czy quada dostępne są instrukcje napraw, instrukcje warsztatowe i książki serwisowe. W Louis otrzymasz interesującą gamę książek do swojego pojazdu. Oczywiście od najlepszych wydawców. A jeśli jakiejś publikacji nie ma na stanie, z przyjemnością zamówimy dla Ciebie egzemplarz.

Początkujący, profesjonalista lub ekspert

Tutaj pokażemy Ci, kim jesteś.

Więcej na temat warsztatu motocyklowego

Werkstatt Trenner Sprungmarker
SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar