TWÓJ WARSZTAT MOTOCYKLOWY W GARAŻU 

Jest mało miejsca, ale wszystko, czego potrzebujesz: mały kącik w garażu. Marzenie dla wielu. Wszystko czego brakuje Ci do szczęścia w mini warsztacie motocyklowym, Louis ma dla Ciebie. 

Deine Motorrad-Werkstatt in der Garage

Śruby motocyklowe pod dachem

Czy wiesz, jakie to szczęście: masz garaż. I jest wolny kącik! Teraz to Twój kącik warsztatowy. Tutaj możesz zrobić to, co jest dobre i/lub konieczne dla Twojego motocykla. Być może nie są to kompletne remonty, ale i tak istnieje wiele możliwości. I masz korzyść w postaci dachu nad głową. Jeśli to konieczne, samochód musi czasem stać na zewnątrz.

Twoja chęć do pracy przy motocyklu jest trudna do powstrzymania!

Motocykl jednak może kiedyś przestać działać. A garaż jest miejscem, w którym można zadbać, aby zachował dobry stan. W Twoim kąciku możesz dobrze przeprowadzić konserwację i pielęgnację hamulców. Wymienić tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe. Ale wymiana płynu hamulcowego to również ważna praca, którą łatwo wykonać. W garażu. Jak to dokładnie działa: patrz wskazówki dotyczące śrubokrętów. Który płyn hamulcowy jest odpowiedni dla Twojego pojazdu: patrz „Mój motocykl”.

Naładuj akumulator!

Jeśli Twój pojazd już prawie nie „odpala”, jest to zaproszenie do naładowania akumulatora. Kącik w garażu to – zakładając podłączenie zasilania 220 V – odpowiednie miejsce do tego. Tutaj akumulator rozruchowy może być ładowany w spokoju, a także podłączony do prądu utrzymującego na zimę. Ładowarka znajduje swoje stałe miejsce na ścianie, a niezbędne akcesoria znajdują się w szufladzie lub skrzynce w zasięgu ręki. Można zacząć.

Twój motocykl ma dla Ciebie zadanie: czyszczenie i konserwacja!

Przy pojeździe zawsze jest coś do zrobienia. Niezależnie od tego, czy oliwisz cięgno Bowdena, konserwujesz łańcuch, usuwasz plamy, odświeżasz plastik – rób, co chcesz. Louis ma do tego odpowiednie narzędzia, środki i spraye. Wszystkie rzeczy niezbędne do czyszczenia i pielęgnacji. I jeszcze kilka innych.

Oby nic się nie stało!

Plama oleju na ładnej betonowej podłodze w garażu jest irytująca. Wygląda źle, a ty klęczysz w niej, gdy znowu sprawdzasz gaźnik. Tak nie musi być! Louis ma specjalne miski olejowe, lejki, puszki, węże, kanistry czy miarki. Ma wszystko, co gwarantuje, że nic się nie przeleje. Dobre dla podłogi, Twoich spodni i dla Ciebie.

Jakim typem mechanika jesteś?

Najpóźniej po wyczerpaniu limitów zestawu narzędzi pokładowych lub wyposażenia narzędzi zostaje podjęta decyzja:

Der Schrauberlehrling

Początkujący

Dwie lewe ręce do pracy. Jeśli nie możesz rozwiązać problemu z motocyklem, lepiej od razu zabrać go do najbliższego warsztatu. Oprócz rozbudowy lusterek i naklejania naklejek, niewiele możesz zrobić. Więc trzymaj ręce z dala od tego. Lub zdobądź duży podręcznik śrubokrętów Louis lub instrukcje naprawy przeznaczone specjalnie dla Twojego pojazdu.

Der Schrauber

Profesjonalista

Tak, to wygląda naprawdę dobrze. Pomysł książki warsztatowej do motocykla okazał się pełnym sukcesem. Przeczytałeś ją uważnie i zajrzałeś przez ramię profesjonalistów. Więc wiesz już dużo o technice motocyklowej. Zgromadziłeś już całą masę przyzwoitych, wysokiej jakości narzędzi. Oczywiście od Louisa. I lubisz stawiać czoła wyzwaniom. Tak trzymaj!

Der Schrauberer

Specjalista

„Brawo”! Nigdy nie zapomnisz pierwszego poważnego przeglądu, który sam przeprowadziłeś. Pasek zębaty, łożysko wału korbowego, łańcuch rozrządu – wszystko dobrze znane. Skrzynia biegów powinna być serwisowana i wymieniana, a może nawet zbudować własny motocykl na zamówienie? Dobry pomysł! Nikt Cię już nie oszuka, a Ty jesteś jednym z tych specjalistów, których często prosi się o radę. A może własny duży warsztat? W Louis możesz nawet uzyskać hydrauliczny podnośnik motocyklowy.

Więcej na temat warsztatu motocyklowego

Werkstatt Trenner Sprungmarker
SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar