Twój warsztat motocyklowy 

Udało Ci się. Masz swój warsztat motocyklowy. Witaj w swoim śnie, w swoim wymarzonym miejscu. W Louis znajdziesz wysokiej jakości sprzęt do „męskiej kuchni”, od bitów krzyżakowych po platformy podnoszące. 

Deine Motorrad-Werkstatt in der Garage

Królestwo mechaników motocyklowych

We własnym warsztacie, w swoim pałacu jesteś królem. Tutaj możesz robić, co chcesz i oddawać się swojemu ulubionemu hobby do ostatniej śrubki. Na początku przez długi czas ulica była Twoim „warsztatem”. Następnie przyszedł czas na garaż, który był prawdziwym ulepszeniem. Teraz masz wiele więcej możliwości. Załóż więc koronę i przekształć w swoim warsztacie „starego konia wojennego” (np. BMW K100 z pełną owiewką) w Cafe Racera – swój przyszły tron.

Ciesz się pracą. Dokładnie tak.

Werkstattwagen mit Hocker

Piękna sala tronowa

Meble, z którymi możesz pracować, zostały znalezione szybko: stara szafa na ubrania wykorzystana jako magazyn, solidny blat kuchenny, który służy jako stół warsztatowy... Ale zadaj sobie pytanie, jak profesjonalne wyposażenie powinien mieć Twój warsztat. Louis pomaga w nabyciu wszelkiego rodzaju wyposażenia warsztatowego, od hokerów po kompletne meblościanki.

Gedore Hammer

Skuteczne rozwiązywanie problemów!

Gdy dobra perswazja oraz wszelkie środki do usuwania rdzy nie sprawdzają się, przyszedł czas na prawdziwe narzędzia. Na przykład na młotek lub różne wykrętaki do śrub, na klucze udarowe lub lustro warsztatowe. W swoim warsztacie zawsze powinieneś mieć pod ręką kilka takich rozwiązań. A Louis z pewnością ma odpowiednie rozwiązania do osiągnięcia Twoich celów.

Motorradheber

Podnieś swój motocykl!

Który król lubi ciągle klęczeć i/lub „rządzić na leżąco” w swoim pałacu? To nie jest godne ani właściwe w Twoim własnym warsztacie. Król „podnosi”. Siłą mięśni, mechanicznie lub hydraulicznie. Ważne jest, aby motocykl był stabilny, abyś mógł przy nim dobrze pracować. Dla Twojego warsztatu Louis ma w swoim asortymencie szereg podnośników z różnymi elementami sterującymi i funkcjami.

Spezial Werkzeug

Specjalne narzędzia do zadań specjalnych

W każdym warsztacie są „specjaliści”. Specjalne narzędzia do zadań specjalnych, które są po prostu trudne lub niemożliwe do wykonania „zwykłymi” środkami. Własny warsztat zapewnia przestrzeń do pomieszczenia środków pomocniczych, które wykorzystujesz w „walce” z nieprawidłowo działającymi częściami, zużyciem, korozją, niesprawnym zapłonem, wgnieceniami, uszkodzeniami silnika...

Matador Men's Kitchen

Elektronarzędzia dla Twojego domu i Twojego hobby

Dzięki elektronarzędziom Bosch masz wszelkie możliwości do pracy w swoim warsztacie, mieszkaniu, domu i ogrodzie, a nawet w podróży. Wiercenie, szlifowanie, piłowanie, frezowanie — cokolwiek chcesz uzyskać i obrobić, narzędzia Bosch Ci pomogą. Louis wspiera Cię wieloma wysokiej jakości produktami firmy Bosch.

DO STRONY KOLEKCJI BOSCH

Czy można chcieć więcej?

To, w co i jak wyposażysz swój warsztat, zależy oczywiście wyłącznie od Ciebie. Pozostało jednak jeszcze wiele do opisania, dlatego wskazaliśmy Ci specjalne grupy komponentów, które potrzebują dobrze wyposażonego warsztatu, aby ich wymiana sprawiła więcej przyjemności.

Prace z podwoziem i podnóżkami realizuje się szybko. Trudność polega rzadziej na tym „jak”, a raczej na tym „co”. O który amortyzator lub który podnóżek chodzi?

Jeden z cylindrów Twojego motocykla stwarza problemy, brak kompresji? Twój warsztat jest właściwym miejscem, aby naprawić silnik. Części do niego są tutaj.

Awaria zasilania, zepsuta wiązka przewodów, migające światło? Gdzie indziej, jeśli nie w swoim warsztacie, możesz wyśledzić prądy pełzające i naprawić instalację elektryczną? Mamy tutaj to, czego potrzebujesz

Musisz wyjątkowo dbać o łańcuch motocyklowy, wałek zębaty i zębatkę oraz przeprowadzać regularną konserwację tych elementów. Wydłuża to żywotność części, a tym samym chroni Twój portfel. Wszystko, czego potrzebujesz do tego w swoim warsztacie, znajdziesz w Louis, w tym części zamienne w jakości OEM.

Motocykl to świetne urządzenie. U góry napełniasz paliwo, a na dole słyszysz warkot. To, czy dźwięk ten jest przyjemny dla ucha, jest kwestią gustu. W każdym razie Louis ma coś dla uszu – końcówki wydechowe do tłumików i układy wydechowe wiodących producentów marek.

Hamulce służą do zmniejszenia przez Ciebie prędkości swojego motocykla. Jeśli przestaną działać, Twój motocykl będzie musiał trafić do warsztatu. W celu przeprowadzenia konserwacji hamulców i w razie potrzeby do naprawy. Z odpowiednimi częściami od Louis nie jest to takie trudne.

Początkujący, profesjonalista lub ekspert

Tutaj pokażemy Ci, kim jesteś.

Więcej na temat warsztatu motocyklowego

Werkstatt Trenner Sprungmarker
SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar