Najlepsza obsługa klienta Louis

Najlepsza obsługa klienta Louis

Pełen entuzjazm dla naszych produktów – najwyższe zaangażowanie dla naszych klientów.

Motto Louis Top Service obowiązuje wszędzie: we wszystkich 85 oddziałach, w naszym sklepie internetowym czy podczas korzystania z innych możliwości zakupu. Bo wiemy, że tylko zadowoleni i zrozumiani klienci wrócą do nas i polecą firmę Louis innym.


LouisCard

LouisCard

Twoja bezpłatna karta Louis Card daje Ci 3-letnią gwarancję na wszystkie produkty z asortymentu Louis zakupione od 1 marca 2019 roku – z wyjątkiem baterii i butów.

Ponadto przy każdym zakupie zbierasz cenne punkty rabatowe, które po osiągnięciu określonej granicy wartości zostaną zamienione na rabat przy jednym z Twoich kolejnych zakupów.

Otrzymujesz na swoją skrzynkę e-mail cenne kupony rabatowe, zaproszenia do specjalnych promocji, a jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go łatwo i bezpłatnie odesłać.

Twoje korzyści w skrócie:

 • 3 lata gwarancji – większe bezpieczeństwo
 • Cenne punkty rabatowe – odciążają Twój portfel
 • Osobiste zaproszenia – dowiaduj się wcześniej niż inni

Oferta obowiązuje we wszystkich krajach.

W razie zainteresowania zwróć się do Zespołu Obsługi Klienta Louis w swoim oddziale, skontaktuj się telefonicznie z Centrum Obsługi Klienta Louis pod numerem +49(0)40-734193-60 lub w wygodny sposób wypełnij wniosek przez Internet.

Więcej informacji

Louis usługa montażu systemów komunikacji

Louis usługa montażu systemów komunikacji

Nie chcesz ryzykować, a przy tym podtrzymać rozmowę? Chcesz wyposażyć swój nowy kask w nowy system komunikacyjno-rozrywkowy? W takim razie zleć nam jego profesjonalny montaż. Tym sposobem zaoszczędzisz sobie pracy i możesz od razu rozpocząć korzystanie z nowego systemu. Koszt to jedynie 19,99 €1 za kask.

Twoje korzyści w skrócie:

 • Brak konieczności samodzielnego montażu – więcej czasu wolnego
 • Brak obaw o uszkodzenia podczas montażu – pełna gwarancja na produkt
 • Wiedza techniczna Louis – technika w połączeniu z bezpieczeństwem

Oferta obowiązuje w sprzedaży wysyłkowej i we wszystkich oddziałach Louis w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii.

W razie zainteresowania zwróć się do Zespołu Obsługi Klienta Louis w swoim oddziale, skontaktuj się telefonicznie z Centrum Obsługi Klienta Louis pod numerem +49(0)40-734193-60 lub po prostu dodaj tę usługę do swojego koszyka wraz z wybranym kaskiem i odpowiednim systemem!

1Wszystkie ceny zawierają ustawowy podatek VAT

Louis bezpłatny zwrot

Louis bezpłatny zwrot

Możesz liczyć na wygodne zakupy bez żadnego ryzyka: jeżeli zamówione produkty nie spełniają Twoich oczekiwać, u nas możesz je łatwo odesłać, a my natychmiast zwrócimy Ci pieniądze.

Twoje korzyści w skrócie:

 • Brak irytujących kosztów dodatkowych
 • Łatwa obsługa – tak jak chcesz

Oferta obowiązuje dla sprzedaży wysyłkowej w Europie (wybrane kraje) i we wszystkich oddziałach Louis w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii.

W razie zainteresowania zwróć się do Zespołu Obsługi Klienta Louis w swoim oddziale, skontaktuj się telefonicznie z Centrum Obsługi Klienta Louis pod numerem +49(0)40-734193-60 lub sprawdź przez Internet!

Więcej informacji

Louis dwuletnie prawo do zwrotu

Louis dwuletnie prawo do zwrotu

Przyznajemy prawo do zwrotu zakupionych u nas produktów w ciągu 2 lat od dokonania zakupu. Możesz wymienić produkt lub otrzymać zwrot aktualnej ceny sprzedaży. Oczywiście oryginalne opakowanie musi być nieuszkodzone, produkt nieużywany, a całość dostępna w komplecie. Niektóre wyjątki prawne znajdziesz na kolejnej stronie zawierającej szczegółowe informacje.

Twoje korzyści w skrócie:

 • Możliwość cofnięcia nietrafionych zakupów
 • Zwrot pieniędzy lub wybór innego produktu
 • Zwrot produktu jest łatwiejszy, niż myślisz!

Oferta obowiązuje dla sprzedaży wysyłkowej w Europie i we wszystkich oddziałach Louis w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii.

W razie pytań zwróć się do Zespołu Obsługi Klienta Louis w swoim oddziale lub skontaktuj się telefonicznie z Centrum Obsługi Klienta Louis pod numerem +49(0)40-734193-60!