Detlev Louis
DL-JM-4 Motocyklowa Z Woskowanej Bawełny
Kurtka
Art. No. 212877
Ważne informacje
Rozmiary odzieży - Swetry, kurtki, płaszcze itd.
SCD
1 274,96 zł 2
849,88 zł 1
Zawartość Twojego koszyka:
Opis
DL-JM-4 Motocyklowa Z Woskowanej Bawełny Kurtka
Woskowana bawełna to dobry materiał na miejskie kurtki motocyklowe. Detlev Louis *DL-JM-4* to piękny element garderoby wykonany z woskowanej bawełny. Posiada wszystkie cechy kurtki motocyklowej retro z dużymi kieszeniami, podwójnym materiałem na ramionach i łokciach oraz mocnym paskiem wokół talii. Dzięki materiałowi z bawełny woskowanej kurtka *DL-JM-4* jest wodoodporna i zapewnia pewną ochronę podczas deszczu.
Komfort/wyposażenie:
Ochrona:
Materiał:
Komfort/wyposażenie:
- Nieprzemakalna
- Regulacja szerokości za pomocą paska w talii oraz na rękawach za pomocą zamków i zatrzasków
- Odpinana, ocieplana podpinka
- Z przodu dwukierunkowy zamek błyskawiczny z zapięciem labiryntowym
- Krótki suwak łączący
- 4 niewodoszczelne kieszenie zewnętrzne
- 3 kieszenie wewnętrzne, w tym 1 kieszeń na dokumenty
Ochrona:
- Odpinane ochraniacze SC-1/SB2air na ramionach i SC-1/KB2air na łokciach
- Ochraniacze łokci z regulacją wysokości
- Szwy bezpieczeństwa zgodnie z ISO 4916 w miejscach kontaktu podczas upadku
- Opcjonalnie: ochraniacz pleców SUPER SHIELD HTP, HTP-6/03-06 (218841xx) lub 4sevn FBP1 S-XXL (218858xx) *
Materiał:
- 50% bawełna, 50% poliester, bawełna woskowana
- Wzmocnienie materiału poliestrem 600D
- Stała podszewka z tafty: 100% poliester, górna część pleców: 52% bawełna, 48% poliester
- Odpinana podszewka z tafty: 100% poliester, padding: 100% poliester
Producent: Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH | Rungedamm 35 | 21035 Hamburg | Niemcy | Tel. 00 49 (0) 40 – 734 193 60 | service@louis.de | www.louis.de
Informacja producenta: Detlev Louis
Marka Detlev Louis Motorcycle Gear to ponad osiem dekad motocyklowej pasji i doświadczenia. Widać je w prostym, eleganckim wzornictwie, w dotyku miękkiej skóry, solidnych tkaninach, starannym wykonaniu i funkcjonalnych detalach. Z Detlev Louis Motorcycle Gear wnosimy odrobinę "starych dobrych czasów" jakości i trwałości w XXI wiek.
Właściwości
Właściwości produktu
- outer shell: 50% bawełna, 50% poliester
- reinforcement: Poliester 600D
- Membrana: brak
- permanent lining: 100% tafta PES
- removable lining: watowana kamizelka termiczna, 100% poliester
- additional feature: brak
- width adjustment: Rękawy i talia
- removable protectors: Ramię i łokieć zgodnie z EN: 1621-1:2012, Poziom 2
- protector pockets prepared for: Protektor pleców, ochraniacz pleców
- Materiał odblaskowy: brak
- non waterproof outside pockets: 4
- Country of manufacture: Pakistan
- non waterproof outside pockets: regular
- Certification: EN 17092:2020
- Klasa: A
Przegląd cech produktu
- water repellent
- height-adjustable elbow protector
- short connecting zipper
- inside pocket(s)
- pocket for documents
- 2-way-front zipper
- shape-retaining foam
- wind protection on sleeves
Dummy Text
Dokumenty
Opinie (5)
Wystaw recenzję dotyczącą: DL-JM-4 Motocyklowa Z Woskowanej Bawełny
Warunki korzystania
Tutaj oferujemy możliwość oceniania produktów zakupionych od Louis i publicznego ogłaszania swoich doświadczeń z nimi.
Aby upewnić się, że Twoja oparta na faktach i zgodna z prawdą recenzja przyniesie korzyści wszystkim czytelnikom, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.
Aby upewnić się, że Twoja oparta na faktach i zgodna z prawdą recenzja przyniesie korzyści wszystkim czytelnikom, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.
- Oceniaj tylko te produkty, których osobiście używałeś zgodnie z przeznaczeniem.
- Uzasadnij swoją pozytywną i negatywną ocenę. Tylko w ten sposób inni klienci mogą odnieść korzyści, a my możemy w razie potrzeby udoskonalić produkt.
- Prosimy nie kopiować treści, które zostały już opublikowane gdzie indziej. Tutaj liczy się Twoje osobiste doświadczenie.
- Ochrona danych: Prosimy nie pisać w swojej recenzji adresów, numerów telefonów, adresów URL ani nawet nazw osób trzecich (osób lub firm), adresów własnych lub osób trzecich.
- Nie porównuj swojej oceny produktu z asortymentem produktów stron trzecich. Niezależnie od tego, czy ocenisz je pozytywnie, czy negatywnie, Ty lub my jako operator tego sklepu internetowego naruszylibyśmy prawo konkurencji.
Uczciwe zasady: Przestrzegaj tych zasad, abyśmy nie musieli skracać Twojej recenzji ani całkowicie jej usuwać.
Dziękujemy!
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że poświęciłeś(aś) czas na ocenę zakupionego produktu. Uwaga: wszystkie opinie są sprawdzane przed publikacją, aby upewnić się, że są pomocne i uczciwe. Nie możemy więc opublikować komentarzy, które nie dotyczą bezpośrednio produktu. Dziękujemy za Twój wkład – pomagasz innym dokonać właściwego wyboru!
Twój poprzedni wpis zostanie usunięty!
Czy na pewno chcesz anulować swój wpis?
Wszystkie warianty
Masz pytania?
Tradycja od 1938
>90% artykułów w magazynie – szybka wysyłka
Nr 1 w Europie w zakresie akcesoriów motocyklowych
Darmowy zwrot