CHAMPION ŚWIECA ZAPŁON.
CHAMPION ŚWIECA ZAPŁON.
Champion

Champion świece zapłonowe

Art. No. 10035405
Znajdź swój motocykl:
SCD 23,39 zł 2
od 12,35 zł 1
Opis

Champion świece zapłonowe

Niezależnie od tego, czym kierujesz - kiedyś nadchodzi ten nieuchronny moment, gdy Twój pojazd domaga się jednej lub kilku nowych świec zapłonowych. A wtedy możesz na przykład sięgnąć po produkty firmy Champion. Spełniają i przewyższają normy jakości na światowym poziomie. Odznaczają się wysoką wydajnością, ekonomicznością, niezawodnością oraz długą żywotnością.

Świece zapłonowe Champion są cały czas udoskonalane. Zawsze w zgodności z najsurowszymi wymaganiami dotyczącymi jakości oraz najwyższej klasy stosowanych materiałów, takich jak np. iryd. Z rezultatami, które potrafią zawsze na nowo zadziwić.

  • Udoskonalona zapłonność, wydajność, skuteczność i trwałość
  • Opracowane, testowane i produkowane w naszej globalnej sieci zakładów produkujących oryginalne wyposażenie
  • Świece zapłonowe Champion spełniają najsurowsze wymagania producentów oryginalnego wyposażenia
  • Wyżej wymienione zakłady zaliczają się do producentów oryginalnego wyposażenia i zawsze zapewniają
  • jakość OEM

WAŻNA INFORMACJA:
zawsze przed (!) zakupem oraz przed (!) montażem świec zapłonowych musisz się upewnić, że wybrane świece zapłonowe w stu procentach są zgodne z wytycznymi oraz zezwoleniami z udostępnionego przez producenta podręcznika użytkownika! Jeżeli bezpośredni dostęp do podręcznika użytkownika nie jest możliwy, skontaktuj się z warsztatem specjalistycznym lub producentem. Stosuj wyłącznie produkty i specyfikacje, które są zatwierdzone w przypadku posiadanego pojazdu! Nieprzestrzeganie tych zasad może prowadzić do poważnych uszkodzeń pojazdu, w przypadku których z wyprzedzeniem odmawiamy przejęcia jakiejkolwiek odpowiedzialności bądź gwarancji!

Dokumenty
Wszystkie warianty
Opinie
Oceny będą dostępne ponownie już wkrótce.
Masz pytania?

Chcesz zadać jakieś ogólne pytanie? Masz pytanie dotyczące Twojego zamówienia? Chcesz nam przekazać słowa krytyki? A może po prostu chcesz się z nami podzielić swoją opinią? Skontaktuj się z nami.

Dane osobowe

Mam pytanie…

Wybierz wariant

Wybierz opcję kontaktu

Wybierz wariant

Wprowadzony przedział czasowy jest nieprawidłowy. Prosimy o skorygowanie przedziału czasowego.

między godz.

i

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

+500 marki
2-letnie prawo do zwrotu
Szybka dostawa
Zwrot gratis
SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar