Newsletter Louis

Newsletter Louis

Zapisz się do newslettera i wygraj!

Prizes totalling more than 15.500 €2

Newsletter

All recipients of the Louis Newsletter will automatically participate in the 2022 grand prize draw.

Good luck!

Twoje dane
Numer kontrolny
Nowy kod captcha

*Pola obowiązkowe

Sposób postępowania z wprowadzonymi tu przez Ciebie danymi kontaktowymi i innymi danymi został opisany w punkcie Ochrona danych.W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony Twoich danych osobowych wszystkie dane są przekazywane w formie zaszyfrowanej z wykorzystaniem technologii SSL.

Bezpłatny newsletter Louis to najszybsza możliwość, aby dowiedzieć się o ciekawych nowościach, atrakcyjnych okazjach i korzystnych akcjach rabatowych. Ponadto otrzymasz informacje o specjalnych okazjach dotyczących poszczególnych marek i końcówkach serii dostępnych w bardzo obniżonych cenach, a o których ze względu na niewielką liczbę sztuk informujemy tylko w newsletterze.

Życzymy udanych łowów z newsletterem Louis – z którego subskrypcji zawsze możesz zrezygnować: wystarczy jedno kliknięcie (patrz informacja na końcu newslettera).

Ochrona danych w Louis

W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony Twoich danych osobowych wszystkie dane są przekazywane w formie zakodowanej z wykorzystaniem technologii SSL. Więcej informacji na temat ochrony danych znajdziesz tutaj.