Boehm

Boehm wakuometr ZE SPRĘŻYNĄ RURKOWĄ

(Obecnie brak ocen)

od 467,68 1

Wypełnij zaznaczone pole.

Bezpłatna wysyłka od 499,00 zł
2 lata na zwrot
Bezpłatny zwrot
Opis

Boehm wakuometr ZE SPRĘŻYNĄ RURKOWĄ


Jeśli silnik twojego samochodu nie pracuje płynnie, jeśli jesteś niezadowolony z jego pracy, jeśli napęd „szarpie” lub jeśli zauważasz nieczyste przejście z biegu jałowego do częściowego obciążenia, to nadszedł ten czas. Czas zastosować wakuometr. Ponieważ bardzo często gaźniki są źle zsynchronizowane. Wakuometry, takie jak te produkowane przez firmę BOEHM, są absolutnie niezbędne do synchronizacji gaźników. Urządzenia te są opracowywane i produkowane przez monachijską firmę BOEHM od 1976 roku. Tylko dzięki tak precyzyjnemu urządzeniu można dokonać optymalnych regulacji i osiągnąć najlepsze rezultaty. Wakuometry BOEHM spełniają wszystkie wymagania jakościowe aż do najmniejszego szczegółu. Stanowią punkt odniesienia wśród wakuometrów – w jakości Made in Germany. Aby silnik Twojego pojazdu pracował płynnie.

Wakuometry BOEHM z manometrem z rurką Bourdona charakteryzują się najwyższą jakością. Podobnie
jak wakuometry BOEHM z manometrem ze sprężynami puszkowymi są absolutnie precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, których dokładność działania znacznie przewyższa wymagania producentów pojazdów. Wakuometry BOEHM są dostępne z 2 lub 4 zegarami.

  • Profesjonalne narzędzia od 1976
  • Używane w warsztatach wielu branż (samochody osobowe, jednoślady, lotnictwo...)
  • Precyzyjne dostrojenie narzędzi wielokrotnie przewyższa specyfikacje fabryczne
  • Wersja z 2 lub 4 zegarami
  • Ramka ochronna z tworzywa sztucznego
  • W zestawie z wężykami do podłączenia
  • Zestaw adapterów M5 i M6 w komplecie
  • buteleczka z benzyną w zestawie
  • Jakość Made in Germany

Warto wiedzieć:
Te wakuometry są dostarczane jako optymalnie wyregulowane precyzyjne przyrządy pomiarowe. Ze względu na konstrukcję rurki Bourdona są one nieco bardziej podatne na uszkodzenia niż manometry z sprężynami puszkowymi. Jeśli punkt zerowy został przestawiony z powodu silnego uderzenia lub upadku z wysokości, konieczne jest ponowne jego ustawienie przez firmę BOEHM.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.

Napisz pierwszą opinię!
Wszystkie warianty
Bieżący tydzień kalendarzowy:
Stan:
Produkt Art. No. Dostępność Cena Promocje
WAKUOMETR BOEHM - 2 ZEGARY RURA -0,6/0 BAR. Art. No.: 10091796 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 467,68 zł 1 Promocje:
WAKUOMETR BOEHM - 4 ZEGARY RURA -0,6/0 BAR. Art. No.: 10091797 Dostępność:
Ten produkt jest w magazynie i zostanie dostarczony w ciągu 2-5 dni roboczych. Wskazówka: stany magazynowe są aktualizowane w Internecie w dni robocze od godz. 07:00 do 20:00 co godzinę, co gwarantuje dużą pewność w kwestii dostępności produktów.
Dostępny
Cena : 888,64 zł 1 Promocje: